Doğum Sonrası Zayıf Görünmek için Neler Yapmalıyım

Kadınlar hamilelik döneminde aldıkları kilolardan dolayı oldukça şikayet ederler. Öyle ki bazı kadınlar bu kiloları bahane ederek hamile kalmaktan, bebek dünyaya getirmekten kaçınabiliyorlar. Kiloları bahane olarak görebiliyorlar. Bizde size hamile kaldığınız süre içerisinde alacağınız kiloları dert edinmemek, doğum sonrasında daha ince görünmeniz için bazı önerilerde bulunmaya çalışacağız.

İlk önce giyinmek isteyeceğiniz elbiselerin renkleri önemlidir. Bu konuda en büyük yardımcınız siyah renkleri tercih etmenizdir. Siyah renk sizi olduğunuzdan daha zayıf gösterecek ve etrafınızdakiler de böyle düşünecektir. Bir kolye, dikkat çekici küpe, renkli bir eşarp kıyafetinize renk katacaktır.

Kullanacağınız farklı türdeki aksesuarlar gözleri kilolarınıza değil aksesuarlara yönlendirecektir. Karışık desenli, cepli kıyafetler giymekten kaçının. Özellikle bluz, tshirt gibi üstlerinizde düz ve sade tasarımları tercih etmeye özen gösterin.

Giyeceğiniz pantolonların boylarına dikkat edin. Çok uzun pantolonlar kısa ve toplu gösterebilir. Kıyafetlerinizin altına giyeceğiniz korseler, vücut şekillendirici giysiler daha zayıf gözükmenize yardımcı olacaktır. Pantolon boyunuzun yere değmemesine özen göstererek en fazla topuğunuzun yarısına kadar indiğinden emin olun.

Boynunuzu ortaya çıkartacak v yakalı elbiseler tercih edin. Bu sizi daha ince gösterecektir.

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Kadın - 134 viewsYorum Yazın
Etiketler: /

Selçuk Gönültaş

DMCA.com Protection Status