Erkekler Hangi Kadınlara Aşık Olur?

Erkekler Hangi Kadınlara Aşık Olur? Erkekler kime aşık olur? Kadınların en çok düşündüğü sorulardan birisi.

Özellikle son zamanlarda gerçek aşk yok, gerçek aşk bitti sözlerini çok duyarız. Evet sevgili kadınlar gelin birlikte bakalım erkekler kimler aşık oluyormuş.

Erkekler Kime Aşık Olur?

Erkeklerin aşık olması için güzellik şart mı?

Bedensel olarak güzel olan her insan, elbette diğerlerinden biraz daha şanslıdır çünkü güzellik herkesin ilk etapta ilgisini çeken ve beğeneceği bir özelliktir.Peki bir kadın güzel ve seksi bir kadın gördüğünde, ilk önce ne düşünür sizce?

Sizin başkalarında olamayan ruhsal ve zihinsel becerileriniz vardır, çok yeteneklisinizdir ancak güzellik kısmını geçemediğinizden, sizin aklınıza aşık olacak erkeği bir türlü bulamıyorsunuzdur.Size büyük bir sır veriyorum; bir kadını seksi ve güzel gösteren en önemli şey nedir biliyor musunuz? Özgüven! Yalnız özgüveni ukalalık ve burun büyüklüğüyle karıştırmayın. Özgüven, girdiğiniz her ortamda sizi güzel gösterir, hele bir de yüzünüzde sıcacık bir gülümsemeniz varsa…

Her zaman temiz ve bakımlı olun. Kusurlarınızı örtmek için abartmayın, tam tersi sadeleşin. Temizlik ve bakımın önemini kavrayın. Bedeniniz mis gibi kokarsa, saçlarınız tertemiz olursa, kıyafetiniz, makyajınız da tamsa, kendinize güveniyorsanız; ışık gibi çevrenizi aydınlatırsınız. Ve çevrenizdekiler de pervane böcekleri gibi size doğru çekilirler.Bu formülü unutmayın ve hayatınızda hep kullanın. İçinizin güzelliğini dışınıza yansıtın. Böylece bir erkeğin size aşık olmaması için hiç bir neden kalmıyacakdır ortada..

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Kadın / Yaşam - 66 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status