Banyo İçin Dekorasyon Önerileri

Banyonuz İçin Müthiş Dekorasyon Önerileri

Ev dekorasyonu için banyo ikinci plana atılsa da en önemli bölümlerden biridir. Banyonuzu daha iç açıcı, daha keyif verici bir hale getirmek istemez misiniz?

Evet hanımlar banyonuzun dekorasyonu için mükemmel tasarım önerilerini paylaşıyoruz.

Temizlik ve beyaz

Beyaz sizin için çok mu steril bir renk? Bir daha düşünün. Beyaz, diğer koyu veya parlak renklerle çok kolayca eşleştirebileceğiniz bir renktir. Kırmızı veya siyahla kullanabileceğiniz gibi aynı şekilde paslanmaz çelik aksesuarlarla da uyumludur. Banyonuzu temiz, seçkin ve modern gösterir.

Setle dekore edin

Birçok insan, hazır takım setlere antipati duyabiliyor. Ama iç mimarlar takım uygulamaların daha müthiş göründüğünü ve dekorasyonun doğru yapıldığı hissi verdiğini belirtiyorlar.

banyo-dekorasyon

Size özel “deniz”

Eğer deniz manzarasını özlüyorsanız, banyonuzda bu etkiyi yaratabilirsiniz. Duvarlarınız için yumuşak tonlu deniz yeşili, zemin de altın veya uçuk sarı ile kum efekti verebilirsiniz. Midye gibi kabuklular veya deniz yıldızı süslerini de unutmayın. Ayrıca palmiye veya tropikal bitki desenli duş perdeleri ve halı için de çarşının altını üstüne getirebilirsiniz.

Geleneksel tarz

Eviniz genel olarak klasik mobilyalardan oluşuyorsa klasik veya Osmanlı (bu ara çok moda) temalı bir banyo da şık olabilir. Pirinç armatürler, ağaç dolaplar ve eski görünümlü evye gibi detaylar ve hayal gücünüzle çok etkileyici bir banyo yaratabilirsiniz.

Minimal ve doğal yaklaşım

Eğer bütçe genişse bambudan raflar ve aksesuarlar da tercih edilebilir. Kolayca huzur verici ve rahat bir ortam oluşturabilirsiniz.

Uyumluluk

Duvarda kullandığınız seramikle, lavabo evyesinin malzeme ve dokusu, duş perdesiyle, halının temaları ve renkleri, klozet kapağı ile fırçalık ve çöp gibi detaylar birbiriyle ve banyonun geneli ile renk, desen ve tema olarak uyumlu olmalı.

Eflatun
Bu aralar iç mimar ve tasarımcıların favori banyo rengi eflatun. Bu renk üzerine müthiş dekoratif fikir, detay ve aksesuarlar bulabilirsiniz. Özellikle siyahla birlikte çok etkili bir görünüm sergiliyor.

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Ev - 363 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status