Gazete Desenli Oje Yapımı, Yazılı Oje Nasıl Yapılır?

Gazete Desenli Oje Yapımı. Gazete Baskılı Oje Nasıl Yapılır? Yazılı Oje Nasıl Yapılır? Gazete Desenli Oje Nasıl Yapılır?

Kadınların cilt bakımı ve güzellik konusunda, her zaman diğer kadınlardan daha farklı ve daha çekici olmak ister. Çoğu kadın için sade şekilde yapılan oje artık ilgi çekici değil. O nedenle daha farklı oje yapmak istiyorlar. Son zamanlarda çoğu kadın tarafından beğenilen ve sıkça yapılan bir oje çeşidini basitçe nasıl yapabilirsiniz, onu öğreneceksiniz.

Gazete Baskılı Oje Nasıl Yapılır?

Gazete yazılarının tırnaklar üzerinde nasıl durduğunu merak ediyorsanız ve yapmak istiyorsanız okumaya devam edin. Çok kolay bir şekilde gazete yazılı oje yapabilirsiniz.

Gazete yazı rengine uygun bir renk seçerek ilk ojeyi sürün. Sonra kurumasını bekleyin. Tam kurumadan, kurumaya yakın zamanda bir gazeteyi alın ve kurumamış ojeli tırnaklarınızın üstüne, kaydırma yapmadan iyice bastırarak uygulayın. Gazete yazılarının tırnaklarınızda nasıl durduğuna şaşıracaksınız. Çok hoş bir görünüm oluşuyor. Hemen denemeye başlayabilirsiniz. Çok farklı bir oje olduğunu göreceksiniz.

Evet sevgili hanımlar artık sıradan oje sürmekten uzak, dikkat çekici ve hoş tırnaklara sahip olmak sizin elinizde. Sizde bir gazete alıp evinizde yapabilirsiniz.

Gazete Baskılı Oje Yapımı Video‘sunu izleyebilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Kadın - 34 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.

Gazete Desenli Oje Yapımı, Yazılı Oje Nasıl Yapılır? (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. dilara dedi ki:

    harika bir şey anında uygulayın

DMCA.com Protection Status