Gazete Desenli Oje Yapımı, Yazılı Oje Nasıl Yapılır?

sponsorlu bağlantılar

Gazete Desenli Oje Yapımı. Gazete Baskılı Oje Nasıl Yapılır? Yazılı Oje Nasıl Yapılır? Gazete Desenli Oje Nasıl Yapılır?

Kadınların cilt bakımı ve güzellik konusunda, her zaman diğer kadınlardan daha farklı ve daha çekici olmak ister. Çoğu kadın için sade şekilde yapılan oje artık ilgi çekici değil. O nedenle daha farklı oje yapmak istiyorlar. Son zamanlarda çoğu kadın tarafından beğenilen ve sıkça yapılan bir oje çeşidini basitçe nasıl yapabilirsiniz, onu öğreneceksiniz.

Gazete Baskılı Oje Nasıl Yapılır?

Gazete yazılarının tırnaklar üzerinde nasıl durduğunu merak ediyorsanız ve yapmak istiyorsanız okumaya devam edin. Çok kolay bir şekilde gazete yazılı oje yapabilirsiniz.

Gazete yazı rengine uygun bir renk seçerek ilk ojeyi sürün. Sonra kurumasını bekleyin. Tam kurumadan, kurumaya yakın zamanda bir gazeteyi alın ve kurumamış ojeli tırnaklarınızın üstüne, kaydırma yapmadan iyice bastırarak uygulayın. Gazete yazılarının tırnaklarınızda nasıl durduğuna şaşıracaksınız. Çok hoş bir görünüm oluşuyor. Hemen denemeye başlayabilirsiniz. Çok farklı bir oje olduğunu göreceksiniz.

Evet sevgili hanımlar artık sıradan oje sürmekten uzak, dikkat çekici ve hoş tırnaklara sahip olmak sizin elinizde. Sizde bir gazete alıp evinizde yapabilirsiniz.

Gazete Baskılı Oje Yapımı Video‘sunu izleyebilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar