Gül Suyu ve Ayva Çekirdeği İle Yüzünüzü Güzelleştirin, Lekeleri Temizleyin

Cilt güzelleştirmek için bir çok yöntem kullanılıyor. Bu yollardan çoğu doğal değildir. Cildinizi güzelleştirmenin yanı sıra, zararda verebiliyor. Bu yöntemlerden uzak durmanızı tavsiye ederek sizler için test edilmiş, onaylanmış bir yöntemi söyleyeceğim.

Cilt güzelliği derken sadece bayanlar anlaşılmasın. Erkeklerin de cilt temizliğini yapması önemlidir. Sanki erkekler doğuştan temiz bir şekilde gelmiş de, kadınlar gelmemiş gibi anlaşılıyor.

Erkekler, kadınların yaptığı her bakımı yapmasın zaten, onu demiyorum. Sadece yüz ve el temizliğine özen göstersinler. Ben yapıyor muyum, hayır. Ama böyle özel formüller keşfettiğim zaman yapmak istiyorum.

gul suyu-ayva cekirdegi

Formülü nasıl hazırlayacağız;

Manavdan güzelinden ayva alacaksınız. Ayvayı bir güzel yiyin ve çekirdeklerini çıkarın. (Ayvayı yemeden, sadece çekirdeğini çıkarmayın)

Gül suyunun içerisine ayva çekirdeklerini bırakın (Fazla bırakmamaya özen gösterin). Ağzını kapatın ve en fazla bir hafta bekleyin (3 ila 5 gün arasında jöle haline gelecektir). Bir hafta sonra göreceksiniz ki, o gül suyu armut çekirdeğinin etkisi ile ile jelleşmiş.

Jelleşmiş bu suyu ne yapacağız; yüzünüze güzel bir şekilde uygulayabilirsiniz. Ayrıca aşırı bir jelleşme olmazsa, hazırlanmış o suyu içebilirsiniz.

Bu formülü düzenli bir şekilde uygulamanızı tavsiye ederim.

Cilt kremleri, yumuşatıcılar falan filan kullanmanıza gerek kalmayacak. Bu hazırlayacağınız formül tek başına bir çok şey yapıyor. Cildinizi temizliyor, güzelleştiriyor ve canlılık katıyor. Ayrıca kırışıklıklara çok iyi geliyor. Tamamen doğal bir şekilde, daha ne olsun 🙂

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Cilt Bakımı / Kadın / VeHayat - 401 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status