Kıskanan Erkek mi Kıskanmayan Erkek mi? Sizce Hangisi

Aslında bu konu da herkese konuşma hakkı verilse çok şey söylenir.

Kadınların kıskanma konusunda ne istediği pek anlaşılmıyor. Kadınlar kesinlikle kıskanır ama erkeğin kıskanmasını istemez. Erkeğin kıskanmasını ister ama hayatıma karışmasın der. Erkek kıskanmıyorsa “o nasıl erkek öyle” der. Erkek kıskanırsa, “”bak ………… sevgilisi hiç kıskanmıyor sen de öyle ol” der. “Kıskanmıyorsa sevmiyor, kıskanıyorsa üstüme gel” der.

Böyle sıralanacak pek çok şey var. En iyisi erkek olduğu gibi davransın, kadında olduğu gibi kabullensin.

Evet hanımlar, herkes aynı şeyleri düşünmez. O nedenle kadınlara kıskanan erkek mi, kıskanmayan erkek mi sorusu soruldu;

kiskanan-erkek-mi-kiskanmayan-erkek-mi

HaberTurk kadınlara bu soruyu sordu ve işte cevapları;

Ceren S.
Erkek dediğin kıskanç olacak! Kıskanmayan erkek mi olur? Ben ona erkek demem!

Serra A.
Abartmayacak derecede kıskansın, kıskanmazsa sevmiyor demektir. Ama kıskanmayı maçoluk ile karıştırmasın.

Ceyda A.
Kıskanmayan erkek tabii ki! Yaşamımı kısıtlayacak, oraya gitme, onunla konuşma, onu giyme… Onunla mı uğraşacağım? Ömür tüketir.

Pelin T.
Tabii ki kıskanan erkek. Seven adam kıskanır.

Nurgül A.
Kıskanan erkek, tabii abartmadan. Dozunda kıskançlık her zaman iyidir.

Nevra B.
Erkek dediğin kıskanmalı, ama karikatürlerde de gördüğümüz türden balkonda çamaşır asarken de değil. Kıskanması gereken her durumda kıskanmalı. Bir kadın ancak kıskanıldığını hissettiğinde sahiplenildiğini düşünür.

Sedef U.
Erkek arkadaşım o kadar kıskanmıyor ki bazen sadece seks için mi birlikteyiz biz diye düşünmüyor değilim. Kıskançlık derecesini gözünüzde canlandırın diye örnek veriyorum: Beni ancak bir gece kulübünde eğlenirken striptiz direğine çıkıp onca insanın önünde striptiz yaparsam kıskanır, o da belki.

Çiğdem A.
Kıskanmayan erkek. Kıskanç insanla uğraşılır mı? Her şeyi yasaklayacak izin vermeyecek. Azıcık kıskansa fena olmaz ama…

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Kadın / VeHayat - 1 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status