Sevgilimin Yalan Konuştuğunu Nasıl Anlarım

Güzel bir ilişkinin en büyük sorunlarından yada en önemlisi güven sorunudur.Onu çok seviyor oabilirsiniz, o zaman güvenini sarsacak durumlardan, hareketlerden ve sözlerden uzak durmanız gerekmektedir.Çünkü güven duygusu ilişkilerde çok önemli bir yere sahiptir.

Sevdiğinizle ilişkiniz sorunsuz gidiyordur.Uzunca bir müddet böyle devam ettikten değişik bir tutum içine girdiğini mi  fark ettiniz.Kendinizden emin olduğunuz kadar ondan emin olamıyor olabilirsiniz.Ya doğru söylüyorsa ve söyleyeceğiniz herhangi bir sözden dolayıda onu kırmaktan korkuyor olabilirsiniz.Unutmayın araştırmadan, sormadan ve incelemeden hiçbir çözüme kavuşamazsınız.

Yalan söylediğini nasıl anlarım diyorsanızsa;

Birşeyler anlatmaya başladığında hareketlerini dikkatli inceleyin. Ellerini, ayaklarını sürekli oynatıyordur ya da saçlarıyla oynuyordur. Dikkatin üstlerinde toplanmasından hoşlanmazlar ve ya konuyu değiştirmeye çalışırlar ya da sinirlenirler.

Yalan konuşanların çoğu kendilerini rahatsız hissederler. Bu konuda ne kadar deneyimli olursa olsunlar muhakkak bir şekilde yine açık verirler. Konuyu hemen kapatmayı düşünürler ya da elleriyle sürekli bir şeylerle oynarlar.

sevgilimin-yalan-konustugunu-nasil-anlarim-

Yalancılar sürekli şikayet ederler. Söyledikleri yalanları örtbas etmek ve onların doğruluğunu kanıtlamak için ne kadar acı çektiklerini, şikayet yoluyla ve mızmızlanarak dile getiriler.

Ne kadar üzgün olduklarını döne döne tekrar ederler, sürekli şikayet etme durumu vardır. Genelde sizinle arasına defter, vazo gibi şeyler koyup bir tür bariyer oluşturma eğilimdedirler. Yalan söylediğinden şüphelendiğiniz kişinin anlattığı detaylara dikkat edin, mutlaka bir yerde açık verecektir.

Konuşmaya başladıklarında konuyla ilgili gereğinden fazla bilgi ve detay verirler. Bir soru sorduğunuz zaman anlık duraksamalar yaşayabilirler çünkü o an size anlattıkları detayları hatırlamaya çalışırlar.

Yalan konuşup konuşmadığını anlamanın en iyi yollarından bir diğeri de ona defalarca aynı soruyu sorup onu test etmektir.

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Kadın - 2 viewsYorum Yazın

Selçuk Gönültaş

DMCA.com Protection Status