Takma Kirpik Nasıl Takılır? Video İzle

Takma Kirpik Nasıl Takılır? Takma kirpikleri, diğer bir ismi ile protez kirpik kullanmanız konusunda sizlere yardımcı olması için bu konuyu hazırladık. Takma kirpik takılması ile ilgili videoyu da izleyerek uygulamalı ve kolay bir şekilde takmaya başlayabilirsiniz.

Evet sevgili hanımlar daha çekici ve güzel kirpiklerinizin olmasını istiyorsanız ve takma kirpik kullanma konusunda sıkıntı yaşıyorsanız size yardımcı olacak güzel bilgiler yer alıyor.

Takmak kirpikleri takmanız için aşağıdaki adımları sırası ile takip edin.

Takma Kirpik Nasıl Takılır?

Takma kirpikleri takmaya başlamadan önce, kirpikleri yapıştıracağını bölgeyi iyice temizleyin. Kirpiklerin uzun süre takılı kalmasını istiyorsanız kirpik diplerinde ki yağları temizleyin.

Gözünüze ve yüz yapınıza uygun kirpikleri seçmenizi tavsiye ederim. Eğer aldığınız kirpikler gözünüzde abartılı duruyorsa dış kısımdakiler uzun kalacak şekilde kısaltın.

Takma kirpikleri yapıştırmak için siyah yapıştırıcı olmasına özen gösterin. Hem görüntü açısından rahat edersiniz hemde daha uzun süre kullanabilirsiniz. Siyah yapıştırıcı kirpiklerinizin diplerini belirginleştirerek gözlerinizin daha belirgin olmasını sağlar.

Yapıştırıcıyı bir kürdan yardımıyla takma kirpiklerin diplerini uygulayın ve kurumasını bekleyin.

Aynanın karşısına geçip gözünüzün iç köşesinden itibaren kirpiği yapıştırmaya başlayın. Yapıştırdığınız kısmın üzerine bastırın ve biraz bekleyin. Artık takma kirpikleriniz ile dışarıya çıkabilirsiniz.

Size yardımcı olması için bir video paylaşıyorum.

Takma Kirpik Nasıl Takılır Video İzle

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Kadın - 11 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status