Takma Tırnak Nasıl Çıkar?

Sponsorlu Bağlantılar

Takma Tırnak Nasıl Çıkar? Takma Tırnak Nasıl Çıkarılır?

Kadınların bakım ve güzellik için en çok dikkat ettiği noktalardan biride tırnaklardır. El bakımı konusunda en çok tırnaklara özen gösterilir. Tırnak bakımı denince de akla takma tırnaklar gelir. Kimi kadın tırnakları geç uzadığı için, kimisi tırnaklarının zayıflığından dolayı, kimiside daha hoş bir görüntü için takma tırnak kullanır.

Takma tırnak konusunda en çok sıkıntı yaşanan durum takma tırnağı çıkarmak. Peki sevgili hanımlar takma tırnağı çıkarma konusunda bir fikriniz var mı? İşinizi kolaylaştırmak için kullanılan bir yöntem sunuyorum sizlere.

Takma Tırnak Nasıl Çıkarılır?

Güçlü yapıştırıcılar kullanarak yapıştırdığımız tırnakları çıkartmak için bir pamuğa bolca aseton dökün ve kalan takma tırnakların üzerine sürün. Bu tırnağı gerçek tırnağınıza yapıştıran yapışkanın yumuşamasını sağlayacak. Asetonu tırnaklarınıza sürmeden önce tırnak çevresine vazelin sürerek asetondan daha az etkilenmesini sağlayabilirsiniz.

Yapışkanın ne kadar kullanıldığına göre 10-15 dakika arası asetonu tırnaklarınız üzerinde bekletmeniz gerekebilir. Bu süre sonunda gevşeyen takma tırnakları ve yapışkan artıklarını temizlemeye başlayabilirsiniz. Eğer doğal tırnaklarınız üzerinde yapışkan artıkları kalırsa işlemi baştan tekrarlayabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar