Takma Tırnak Nasıl Çıkar?

Takma Tırnak Nasıl Çıkar? Takma Tırnak Nasıl Çıkarılır?

Kadınların bakım ve güzellik için en çok dikkat ettiği noktalardan biride tırnaklardır. El bakımı konusunda en çok tırnaklara özen gösterilir. Tırnak bakımı denince de akla takma tırnaklar gelir. Kimi kadın tırnakları geç uzadığı için, kimisi tırnaklarının zayıflığından dolayı, kimiside daha hoş bir görüntü için takma tırnak kullanır.

Takma tırnak konusunda en çok sıkıntı yaşanan durum takma tırnağı çıkarmak. Peki sevgili hanımlar takma tırnağı çıkarma konusunda bir fikriniz var mı? İşinizi kolaylaştırmak için kullanılan bir yöntem sunuyorum sizlere.

Takma Tırnak Nasıl Çıkarılır?

Güçlü yapıştırıcılar kullanarak yapıştırdığımız tırnakları çıkartmak için bir pamuğa bolca aseton dökün ve kalan takma tırnakların üzerine sürün. Bu tırnağı gerçek tırnağınıza yapıştıran yapışkanın yumuşamasını sağlayacak. Asetonu tırnaklarınıza sürmeden önce tırnak çevresine vazelin sürerek asetondan daha az etkilenmesini sağlayabilirsiniz.

Yapışkanın ne kadar kullanıldığına göre 10-15 dakika arası asetonu tırnaklarınız üzerinde bekletmeniz gerekebilir. Bu süre sonunda gevşeyen takma tırnakları ve yapışkan artıklarını temizlemeye başlayabilirsiniz. Eğer doğal tırnaklarınız üzerinde yapışkan artıkları kalırsa işlemi baştan tekrarlayabilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Kadın - 13 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status