Ütü Yapmak Kaç Kalori Yakar

Ütü Yapmak Kaç Kalori Yakar – Ütü Yapmak Kaç Kalori Yaktırır.

Ütü yapmak kadınların pek sevmediği ev işlerinden biridir. Özellikle yaz aylarında, hava sıcak olduğu zaman ütü yapmak tamamen işkence oluyor. Ama kalori yakma açısından baktığımız zaman sağlıklı olduğunu düşünebilirsiniz.

Evet sevgili hanımlar bu yazıyı okuduktan sonra hemen ütü yapmaya başlayacaksınız.

Evde yaptığınız işler yorucu olabilir ama emin olun ki sağlıklı kalmanıza da yardımcı oluyor. Özellikle kilo vermek isteyen hanımlar ütü yapınca ne kadar kalori yaktığınızı biliyor musunuz?

Evet hanımlar 1 saat ütü yaparsanız 150 kalori yakıyorsunuz. Diğer ev işleri de kalori yakıyor ama ütü yapmak diğerlerine göre daha çok yakıyor. Günde 1 saat ütü yaptığınız zaman 150 kalori harcıyorsunuz. Evet hanımlar ütü yapmaya başladınız mı? Sağlıklı günler dileriz.

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Kadın - 4 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status