Rüyada Sevgili Görmenin Tabirleri

Bazen rüyalarda o gün karşılaştığımız bir şeyle yada birisiyle ilgili rüya gördüğümüzde nedeni olarak genellikle bilinç altına yerleştiği için böyle rüya gördün denilmektedir. Bakalım rüyada sevgili görmek hangi yorumları da beraberinde getirmektedir.

Rüyada Sevgiliyi Farklı Şekilde Görmek İle İlgili Yorumlar:

Rüyanızda sevgilinizi görmeniz, aranızdaki bağın daha da kuvvetleneceğinin işaretidir. Birbirinize daha da bağlanacağınız, aranızdaki yakınlığın artacağı ve hatta güzel bir evliliğin gerçekleşeceği anlamına gelir.

Rüyada sevgiliyle el ele tutuşmak evlilik habercisidir. Evlenme zamanızın geldiği ya da yakında evlenme teklifi alacağınızın işaretidir.

Eğer sevgilinizle dargın olduğunuz bir dönemde onu rüyanızda onu görürseniz, mutlu günlerin sizi beklediği anlamına gelir. Mutlu ve aşk dolu bir beraberlik. Yolda sevgiliniz arkada siz önde yürürken görürseniz ilişkiyi yönlendiren kişinin siz olduğunu gösterir.

Rüyada sevgilinin hediye verdiğini görmek evlilik zamanının geldiğine işarettir.

Rüyada sevgili görmek mutlu bir karşılaşmanın habercisidir. eski sevgiliyi görmek ise bir borcu olduğuna ve bu borcu ödeyemediği için üzüntü çekeceğine işaret eder.

Evli birinin rüyasında eski sevgilisini görmesi aile içinde huzursuzluk yaşayacağına delalet eder.

Rüyada sevgiliyle tartışıp ayrıldığınızı görmek birinin sevgilinizde gözü olduğuna işarettir. kavga ettiğinizi ancak ayrılmadığınızı görmek evlilik habercisidir.

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Rüya Tabirleri - 81 viewsYorum Yazın

Selçuk Gönültaş

DMCA.com Protection Status