Android BlackBerry Messenger Uygulaması

BlackBerry’nin BBM™ uygulamasının resmi sürümü artık Android’de de kullanılabilir. Ücretsiz BBM uygulamasını edinerek arkadaşlarınız ve ailenizle bağlı kalmanın en iyi yolunu kullanın. Android, BlackBerry ve iPhone’da arkadaşlarınızla sohbet edin.  BBM her zaman açık ve bağlıdır, uygulamayı açmanıza gerek yoktur.  Mesajlarınızın ne zaman teslim edildiğini (D’ler) ve okunduğunu (R’ler) öğrenin.  Resimleri, dosyaları, sesli notları ve daha fazlasını paylaşın. Kişilerinizin mesajınıza cevap yazmakta olduğunu görün. Mod ve duygunuza göre ifadelerle kendinizi ifade edin. BBM, gizliliğinizi korumanızı sağlar.

Kontrol sizin elinizdedir;

Bilgilerinizi nasıl paylaşacağınızı siz seçersiniz. Daha özel olduğu ve sizinle iletişim kurabilecek olanları her zaman kontrol etmek için BBM, telefon numaraları veya e-posta adresleri yerine PIN’leri kullanır. İki yönlü dahil olma ile, size kimin mesaj göndereceğini kontrol edin.

Birçok kişiyle aynı anda Sohbet Edin ve Paylaşın:

Gruplar – BBM Grupları resimleri, listeleri ve randevuları grup üyeleriyle paylaşmanıza yardımcı olur. BBM lişi listenizde olmayan kişilerle de aynı grupta olabilirsiniz. Birden çok kişiyi birlikte sohbet etmeye davet edin. Aynı anda birden fazla BBM kişisine mesaj gönderin.

Kendi BBM profilinizi oluşturun:

Görüntüleri, resimleri veya hatta animasyonlu resimleri (GIF) kullanarak profil resmi yayınlayın. Durumunuzu güncelleyerek, insanların ne yaptığınızı veya ne hissettiğinizi öğrenmesini sağlayın.

Boyut: 13 MB

Gereken Android sürümü: 4.0 ve üzeri

Download: BBM

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Android / Mobil - 209 viewsYorum Yazın

Selçuk Gönültaş

DMCA.com Protection Status