Android İçin Beautiful Widgets İndir – Saat, Hava Durumu Widget

Android İçin Beautiful Widgets İndir – Birbirinden güzel mobil ekran araçları (saat, hava durumu, tarih widget)

Android mobil cihazınızın ana ekranı için çok güzel saat, hava durumu widgetleri. Saat widget, saat ve hava widget, hava widget, tarihwidget ve skins/tema desteği ile akıllı telefonunuzun ekranı için çok güzel araçlar.

Şimdi Motorola Xoom, Galaxy Tab Honeycomb tablet desteği de eklendi. High Definition Super Clock HD widget’lar çeşitli boyutlarda ve çok sayıda düzenleri (Android> 3.0 üzerinde de yeniden boyutlandırılabilir) mevcuttur. Kalite kaybı ile yüksek kalitede kaplama ve yeniden boyutlandırılabilir.

Hava durumu, pil simgesi veya sadece bir saat widget görüntüleyebilirsiniz. Hava durumu widget’lar 5 günlük tahmin içeriyor. Bulunduğunuz konuma göre ayarlayarak 5 günlük hava tahminlerini alabilirsiniz.

Uygulamanın en güzel özelliklerinden biri de widget’ları çeşitli şekilde ekranınıza uygun olarak boyutlandırabilirsiniz.

Android İçin Beautiful Widgets İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Mobil - 0 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status