Android İçin Tango İndir: Görüntülü Konuşma Uygulaması

Android İçin Tango İndir: Mobil Görüntülü Konuşma Uygulaması.

Android işletim sistemli mobil cihazları için ücretsiz bir görüntülü konuşma uygulaması. Tango uygulaması sayesinde Android telefon ve tabletlerden arkadaşlarınız ile her hangi bir ücret ödemeden görüntülü konuşma yapabileceksiniz.

Tango uygulaması, kullanıcılardan her zaman olumlu sonuçlar aldı. Operatör tarifelerinden sıkıntı yaşayanlar için mükemmel bir uygulama. Ücretsiz olarak istediğiniz arkadaşınız ile görüntülü konuşma yapın. Türkçe arayüzü ile de daha kolay kullanın.

android-icin-tango-indir-goruntulu-konusma-uygulamasi

Hatırlatmam gereken bir husus var ki, Tango ile ücretsiz konuşmak istiyorsanız, konuşma yapacağınız arkadaşlarınızda da Tango uygulamasının yüklü olması gerekir. Yani Tango uygulaması yüklü her kişi ile ücretsiz görüntülü konuşma yapabilirsiniz.

Sevdiklerinizle kaliteli bir şekilde görüntülü ve sesli görüşmeler yapmak için kullanılacak en iyi uygulamalardan birisidir. Metin mesajları gönderebilir, fotoğraf ve video paylaşımları yapabilirsiniz.

Tango videosu:

Android İçin Tango İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Mobil - 1 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status