Android Bahar Çiçekleri Canlı Duvar Kağıdı İndir

Bahar Çiçekleri Canlı Duvar Kağıdı uygulamasını Android işletim sistemine  sahip akıllı cihazlara indirerek kullanabilirsiniz. Bahar Çiçekleri Canlı Duvar Kağıdı uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bahar Çiçekleri Canlı Duvar Kağıdı uygulamasında yer alan duvar kağıtları 3D kalitesi ile cihazlarınıza ayrı bir hava katmaktadır. Sizde baharın o mükemmel güzelliğini yansıtan çiçekler ile cihazınızı güzelleştirin.

Güzel bahar doğanın keyfini ise, çeşitli canlı renklerde çiçek büyülü görme, sonra Bahar Çiçekleri Canlı Duvar Kağıdı sizin için mükemmel bir uygulama. Güneşli alanlara dağılmış ışıltılı çiçek yaprakları telefon ekranına dekorasyon olabilir. Bu harika bahar canlı duvar kağıdı size zambak, papatya, gül, ayçiçeği, lale, lavanta, ve daha birçok güzel çiçekleri muhteşem HD arka plan görüntüler sunuyor. Favori bahar çiçek seç Akıllı telefonunuzdaki koydu ve doğa çiçeklenme çarpıcı görme keyfini çıkarın.

android-bahar-cicekleri-canli-duvar-kagidi

Ana Sayfa -> Menü -> Duvar Kağıtları -> Canlı Duvar Kağıtları yolunu izleyerek uygulamayı kurun.
Basmaları ve ışıkları Hareket zamanla sürekli değişiyor. Birkaç farklı bahar arka plan temalar arasından seçim yapabilirsiniz.Optimize pil kullanımı.% 99 cep telefonu cihazlar ile uyumludur.

NOT: Telefonunuz inaktif olduğunda duvar kağıdı uygulaması uyku olacaktır, bu yüzden bu canlı duvar kağıdı pil tüketimini olmayacaktır.

Download: Bahar Çiçekleri Canlı Duvar

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Android - 979 viewsYorum Yazın

Selçuk Gönültaş

DMCA.com Protection Status