Android İçin LINE Ücretsiz Arama ve Mesaj Uygulaması İndir

LINE, ne zaman ve nerede olursan ol günün 24 saati ÜCRETSİZ sesli aramalar yapabileceğin ve ÜCRETSİZ mesajlar gönderebileceğin yeni bir iletişim uygulamasıdır.
LINE dünya çapında 150 milyonu aşkın kullanıcıya sahiptir ve 230’dan fazla ülkede kullanılmaktadır.

LINE aralarında Japonya, Tayvan, Tayland, İspanya, çini, Hong Kong, Singapur, Malezya, Macau, İsviçre, Rusya, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri ve daha birçok ülkenin de yer aldığı 44 ülkenin ücretsiz uygulamalar kategorisindeki bir numaralı uygulamadır. Limit yok. Ne kadar istersen, o kadar ara ve mesaj at.

LINE’nın özellikleri hakkında daha fazla bilgi:

Ücretsiz Sesli Aramalar:

Tüm LINE akıllı telefon kullanıcıları, ücretsiz ve yüksek kaliteli sesli aramaların keyfini çıkartabilir; ne zaman ve nerede olurlarsa olsunlar.
İstediğin kadar konuş ve her şeyden güzeli, bedava!

Mesajlar sana hızla gönderilir:

Arkadaşlarına e-posta/sms atmak için zaman harcayacağına, renkli simgeler, fotoğraflar ve hatta konum bilgileriyle kolayca mesaj göndermek için LINE’ın mesaj fonksiyonunu kullan.

  • Sticker’lar ve emoji kullanarak kendini ifade et.
  • Kolayca fotoğraf ve sesli mesajlar gönder
  • Bilgisayarlarda ve akıllı tabletlerde kullanılabilir

Kendi Sosyal Ağını yaratmak için onu kullan:

LINE’ın ‘Ev’ özelliğiyle eğlenceye katıl: Fotoğraflar, videolar ve konum bilgilerini kullanarak dakikalarını arkadaşlarınla paylaş.

Arkadaşlarının neler yaptığını ve ne gönderdiklerini görmek için ‘Zaman Tüneli’ni kullan! Yorum ve mesaj bırak, iletişiminin tadını çıkar.

Uygulamayı İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Android - 20 viewsYorum Yazın

Selçuk Gönültaş

DMCA.com Protection Status