Android: KPDS Vocabulary- Kelime Ezberleme Uygulaması

KPDS Vocabulary Kelime ezber Programıdır her nekadar ismi KPDS olarak geçsede amacı tüm dil sınavlarına UDS-YDS gibi sınavlara hazırlıkta adaylara kelime ezberinde ve tekrarında çok kolaylık savlayacaktır.Kelime ezber programı ile kelime ezberlemek artık daha kolay ve takip edilebilir olacak.

KPDS Vocabulary ile ister ana menüden ayar menüsünü kullanarak Programla sunulan KPDS kelimeleri sisteme yükleyebilir isterseniz kendiniz sisteme tek tek kelime girerek kendi kelime deponuzu oluşturabilirsiniz.
Yeni sürüm ile Kpds Sık kullanılan kelimeler ve deyimler eklendi programı çalıştırdıktan ilk ekranda ayar simgesine tıklayarak seçtiğiniz kelime gurubunu yukleyebilirsiniz

  • 246 Phrasal Verbs
  • 650 sık kullanılan kelime
  • 224 sık kullanılan fiil i içeriyor

Toplamda 1000 kelime ve anlamı var guncellemeler ile dahada artacak.

Kelime yükledikten sonra bu kelimeler ile programın rastgele kelime menüsü ile kelime çalışması yapabilirsiniz ekrana karışık olarak gelen kelimelerden anlamını bilmediğiniz kelimenin üzerinde parmaginizi tutarsanız kelimenin anlamını görebilirsiniz ekrana dokundukca kelime değişir. Ana menüde menü tusuna dokunarak
sorular ve görüşler için email atabilirsiniz.
Ayrıca program vidgeti sayesinde telefon masaüstünde eklenen kelimeleri 10 sn aralıklarla rastgele görüntüleyebilir bunlardan anlamını hatırlamadıklarınızın üzerine dokunarak anlamını öğrenebilirsiniz.

Önemli:Eğer Task killer Vbz. yazılım kullanıyorsanız o yazılımın Kpds Voc. programını kapatmamasını sağlayın aksi halde vidget düzgün çalışmaz hata verir.

Uygulamayı İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Android - 0 viewsYorum Yazın

Selçuk Gönültaş

DMCA.com Protection Status