Android SwiftKey X Keyboard Free İndir: Türkçe Klavye Bedava

Android SwiftKey X Keyboard Free İndir: Türkçe Klavye Bedava. SwiftKey X Keyboard uygulamasının ücretsiz deneme sürümü.

Android mobil cihazlar için ücretsiz Türkçe klavye. SwiftKey X Keyboard uygulaması Android mobil cihazlar için en iyi klavye uygulaması olarak gösteriliyor.

SwiftKey X Keyboard uygulaması ile Android mobil telefonlarından hızlı ve kolay yazı yazabilirsiniz. Kelimeyi yazmaya başladığınız da benzer kelimeler sunarak yazımı kolaylaştırıyor.

Uygulamanın ayrıca kişiselleştirme seçenekleri de mevcut. 4 farklı tema seçeneği ile de klavye görünümünü güzelleştirebilirsiniz.

SwiftKey X Keyboard Free uygulaması Android 2.1 ve üst sürümlerinde çalışır. Uygulamadan memnun kalırsanız SwiftKey X Keyboard ücretli sürümünü indirebilirsiniz.

SwiftKey X Keyboard Free İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Android - 2 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status