Android Traffic Racer İndir

Traffic Racer, en popüler oyunlardan biri olarak milyonlarca insanın oynadığı ücretsiz ve Türkçe bir oyundur. Android telefon ve tabletler için tasarlanmış.

Tüm heyecanıyla oynayabileceğiniz görsel efektleri ile muhteşem bir oyundur. İçerisinde çeşit çeşit arabalar bulundurmaktadır. Oyunun başlangıcında tek bir arabayla başlıyorsunuz. Diğer arabalar kilitli olduğu için kilidini açtığınız arabalarla oynama hakkına erişiyorsunuz.

traffic-racer-indir-turkce-android-araba-yarisi

Araçların çeşitli özellikleri bulunmaktadır ve istediğiniz taktirde yarışlarda kazandığınız paralarla özelliklerini değiştirebilir ve yükseltebilirsiniz. Araçları keyfinize göre düzenleyebilirsiniz. İster boyasını değiştirin istersenizde jantlarını değiştirebilirsiniz. Ayrıca aracın hızını yükseltebilirsiniz veya manevra hız gibi özelliklerinide yükseltme imkanınız vardır.

Seçtiğini araçla dört farklı mekanda yol alabilirsiniz. Şehir dışı, çöl, karlı yol ve şehirde gece sürüşleri gerçekleştirebilirsiniz. Bunların yanı sıra 4 oyun moduda bulunmaktadır. Sonsuz, çift yön, zamana karşı, ve serbest sürüş seçenekleri bulunmaktadır. Ayrıca günlük bonus moduda bulunmaktadır.

traffic-racer-indir-turkce-android-araba-yarisi

Tutkunu olacağınız bu oyunu hemen yükleyerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Download: Traffic Racer

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Android - 357 viewsYorum Yazın

İbrahim Gönültaş

DMCA.com Protection Status