Booking.com İndir: Android için Otel Uygulaması

Booking.com uygulamasını Android işletim sistemine sahip akıllı cihazlara indirerek kullanabileceğiniz ve her türlü konaklama ihtiyaçlarınızı kolaylıkla giderebilirsiniz. Uygulama ile Dünya genelinde 500.000 fazla konaklama tesisine ulaşabilirsiniz. Hem de bütçenize uygun olan her türlü konaklama tesisi bir tıklamayla cihazınızda. Tüm bunlara ücretsiz olarak ulaşın.

Rezervasyon onayınız uygulamada offline olarak mevcuttur ve otele varış yaptığınızda giriş yapabilmek için yazıcıya ya da internet bağlantısına ihtiyacınız olmaz. Otelinize giden en kısa yolu bulabilmek için haritaları kullanın. Otel rezervasyonlarınızı cihazınızdaki takvim ve fotoğraf galerisine ekleyin. Rezervasyonlarınızı uygulama yoluyla değiştirin, iptal edin. 7/24 müşteri hizmetlerine telefon ya da e-posta yoluyla ulaşın. Müşteri hizmetleri Türkçe ve diğer 40 dilde hizmetinizde. Size tavsiye edilen otel fırsatlarını görmek için cihazınızın anasayfasına Haftasonu Fırsatları Aracı’nı ekleyin. Tek yapmanız gereken gelecek haftasonu kaçamağı için Paris’te bir daire mi, Toskana’da bir villa mı, yoksa Amsterdam’da bir tekne evde mi kalacağınıza karar vermek olacaktır.

Boking

Uygulamanın diğer özelliklerine bakacak olursak:

  •  Bu gece kalmak için son dakika oteline ihtiyacınız varsa, tek bir dokunuşla size yakın en iyi otelleri bulun, Son Dakika Fırsatlarıyla tasarruf edin.
  •  Kalmak istediğiniz yer belliyse otel veya simgesel yapıları aratın, en sevdiğiniz seyahat noktasını hemen bulun.
  •  Dünya üzerinde 205 ülkede 67.000 seyahat noktası için arama yapın.
  •  Sadece oteller değil, villa, daire, hostelleri vb. gözden geçirin.
  •  Önemsediğiniz öğeye göre sıralama yapın: Fiyat, fırsat, konuk değerlendirme puanı, uzaklık vb.
  •  Arama sonuçlarını daraltmak için filtreleyin: Fiyat aralığını ayarlayın, semt veya otel özelliklerini (ücretsiz WiFi bulunan hayvan dostu oteller gibi) vb. işaretleyin.
  •  Seçtiğiniz bölgedeki otelleri görüntülemek için haritayı kullanın.

ve daha fazlası ile Booking.com uygulamasını denemenizi tavsiye ederiz.

Download: Booking.com

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Android - 313 viewsYorum Yazın

Selçuk Gönültaş

DMCA.com Protection Status