En iyi Android Mobil Video Oynatma Programı: QQPlayer İndir

Sponsorlu Bağlantılar

En iyi Android Mobil Video Oynatma Programı: QQPlayer Mobil İndir.

QQPlayer mobil sürümü, Anroid mobil cihazlar için en iyi video oynatma programı. Ücretsiz olması da ayrı bir güzellik.

QQPlayer Android mobil sürümü AVI, FLV, MP4, 3GP, MKV, MOV ve diğer tüm popüler video formatlarını destekler. Android smartphone-akıllı telefon üzerinde çalışan bedava en iyi video oynatma programı.

QQPlayer SRT, SMI altyazı eklentisini, MKV gömülü altyazı desteği mevcut. Akıllı çekirdek teknolojisi sayesinde otomatik olarak video formatlarını algılar ve küçük bir ekran ile daha düzgün, daha kaliteli video izlemenizi sağlar. Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Kullanıcı yorumlarına baktığımız zaman neredeyse tüm video formatlarını destekliyor. Android 1.5 ve üst sürümleri ile uyumlu çalışır.

Android İçin QQPlayer İndirBu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Android - 0 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status