Fitbit – Spor Uygulaması (Android)

Android için Sağlık ve Spor Uygulaması – Fitbit İndir

Fitbit, Android cihazlarınız ile kullanabileceğiniz bir sağlık ve spor uygulamasıdır. Ücretsiz olarak sunulan uygulamanın sağlıklı vücuda sahip olmak ve kilo vermek isteyenler için tavsiye edilebilecek faydalı, kaliteli uygulamalardan bir tanesidir.

Ben evimde spor yapmak istiyorum ve ama bana yardımcı olacak bir yardımcıya ihtiyacım var diyorsanız ise size Fitbit‘i tavsiye edebilirim. Uygulama size sağlıklı bir vücuda, bedene sahip olmanızı sağlıyor. Fitbit ücretli uygulamaların yanı sıra hem ücretsiz hem de kaliteli uygulamalardan bir tanesidir.

fitbit-android

Kayıt işlemleri tamamlandıktan sonra kullanıcılar uygulamaya boy ve ağırlık gibi kişisel bilgilerini girmelidirler. Uygulamayı kullanarak daha efektiv ve hızlı bir şekilde kilo verebilmek için kendinize hedefler koyabiliyorsunuz. Uygulama grafikler üzerinde koyduğunuz hedeflere ulaşıp ulaşmadığınız günlük ve haftalık bir şekilde size göstermektedir. Ayrıca uygulamaya yediğiniz yiyecekleri ve adetlerini girerek aldığınız kalori miktarını ve form durumunuzu detaylı olarak görüntüleyebiliyorsunuz.

Download: Fitbit

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Android - 18 viewsYorum Yazın

Selçuk Gönültaş

DMCA.com Protection Status