Google Allo İndir – Ücretsiz Mesajlaşma Uygulaması Google Allo Android Download

Google Allo Android akıllı telefon kullanıcıları için geliştirilen ve ücretsiz uygulamalardan bir tanesidir. Bedava olarak indirebileceğiniz program sayesinde mesajlaşabilirsiniz. Google tarafından geliştirilen program WhatsApp gibi popüler mesajlaşma uygulamalarına rakip olacak ve bazı özellikleri itibari ile bunların önüne geçeceğe benziyor.

Google Allo Nedir?

Google Allo Google tarafından geliştirilen ve ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz anlık mesajlaşma ve sohbet uygulamasıdır.

Goole Allo akıllı mesajlaşma uygulamasıdır. Siz söyleyin o yapsın. Çıkartmalar, doodle’lar, emojiler kullanabilir ve yadıklarınız ile kendinizi en yii şekilde ifade edin. Fotoğraflar gönderirken yazılar ve doodle ekleyin.

google-allo-indir-ucretsiz-mesajlasma-uygulamasi-google-allo-android-download

Yazı olarak mesajlaşmanın yanı sıra basit bir kaydırma hareketi ile sesli mesajlar göndererek daha rahat hareket edin. Gelen mesajlara tek kelime yazmadan cevap verin. Sizin tarzınızı yazmış olduğunuz mesajlardan öğrenerek karşılık veren “Akıllı Yanıt” özelliği mesajlara ve fotoğraflar için cevap vermek istediğinizde uygun önerilerde bulunmakta.

Programı İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Android - 392 viewsYorum Yazın

Selçuk Gönültaş

DMCA.com Protection Status