Tablet İçin En İyi Türkçe Klavye İndir: SwiftKey Tablet X Keyboard

Sponsorlu Bağlantılar

Tablet İçin En İyi Türkçe Klavye İndir: SwiftKey Tablet X Keyboard Uygulaması.

Android Tabletler için kaliteli ve güzel bir Türkçe klavye uygulama arıyorsanız SwiftKey Tablet X Keyboard uygulaması tam sizlik.

SwiftKey X Keyboard uygulaması klavye uygulamalar arasından en iyilerden birisi olarak gösteriliyor. SwiftKey X Keyboard, Türkçe klavye uygulamasının Android akıllı telefonlar içinde uyumlu sürümü mevcut. Buradan indirebilirsiniz.

tablet, türkçe klavye

SwiftKey Tablet X Keyboard uygulamasının bir çok özellikleri mevcut.

SwiftKey Tablet X Keyboard uygulaması ile yazı yazarken bir sonraki kelimeyi tahmin edebiliyor. Böylece hızlı bir şekilde yazı yazabilirsiniz.

Manzara modunda ödüllü özel bölme tuş kullanarak başparmaklarınızla süper hızlı yazın, ya da daha geleneksel bir düzene geçebilirsiniz.

SwiftKey, Facebook, Twitter, Gmail blog veya RSS yanı sıra gönderilen SMS mesajları verileri ile kişiselleştirebilirsiniz. Yeni cloud tabanlı kişiselleştirme özellikleri benzersiz bir kişisel yazma deneyimi sunuyor.

Kabak, aydınlık, karanlık ve neon: SwiftKey Tablet X Dört heyecan verici, yüksek kalitede HD temalar ile birlikte geliyor.

SwiftKey Tablet X Keyboard İndirBu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Android - Yorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status