İOS için BlackBerry Messenger Uygulaması

BlackBerry Messenger uygulaması İOS kullanıcıları için ücretsiz olarak indirilmeye sunuldu. Uygulama sayesinde Android, BlackBerry ve iPhone’da arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz. BBM her zaman açık ve bağlıdır, uygulamayı açmanıza gerek yoktur. Mesajlarınızın ne zaman teslim edildiğini (D’ler) ve okunduğunu (R’ler) öğrenin. Resimleri, dosyaları, sesli notları ve daha fazlasını paylaşın. Kişilerinizin mesajınıza cevap yazmakta olduğunu görün. Mod ve duygunuza göre ifadelerle kendinizi ifade edin. BBM, gizliliğinizi korumanızı sağlar.

BBM’nin Diğer Özellikleri;

Bilgilerinizi nasıl paylaşacağınızı siz seçersiniz – Daha özel olduğu ve sizinle iletişim kurabilecek olanları her zaman kontrol etmek için BBM, telefon numaraları veya e-posta adresleri yerine PIN’leri kullanır. Kişilerinizi siz seçersiniz. İki yönlü dahil olma ile, size kimin mesaj göndereceğini kontrol edin. BBM Grupları resimleri, listeleri ve randevuları grup üyeleriyle paylaşmanıza yardımcı olur. BBM lişi listenizde olmayan kişilerle de aynı grupta olabilirsiniz.

Çok kişili sohbetler. Birden çok kişiyi birlikte sohbet etmeye davet edin. Aynı anda birden fazla BBM kişisine mesaj gönderin. Görüntüleri, resimleri veya hatta animasyonlu resimleri (GIF) kullanarak profil resmi yayınlayın. Durumunuzu güncelleyerek, insanların ne yaptığınızı veya ne hissettiğinizi öğrenmesini sağlayın.

Uyumluluk: iOS 6.0 veya üstü gerektirir.

Boyutu: 30.9 MB

Download: BBM

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: iOS / Mobil - 265 viewsYorum Yazın

Selçuk Gönültaş

DMCA.com Protection Status