iPad İçin PDF Okuyucu İndir – Ücretsiz Foxit Mobile PDF Lite

iPad İçin PDF Okuyucu İndir – Ücretsiz Foxit Mobile PDF Lite.

iPad mobil cihazlar için ücretsiz PDF okuma programı. Foxit Mobile PDF Lite ücretsiz uygulaması sayesinde her zaman, her yerden PDF dosyalarını görüntüleyebilir, düzenleyebilir veya PDF dosyalar üzerinde çalışabilirsiniz.

Foxit Mobile PDF Lite ile iPad üzerinde hızlı ve net bir şekilde PDF dosya oluşturma, işleme. Esnek sayfa görüntüleme seçenekleri de sunuyor. Tek sayfa, sürekli veya küçük resim görüntüleme özellikleri sunuyor. Sayfa kaydırma, bir dosyanın üst veya alt kısmına gidebilirsiniz. Yer imi, taslak veya arama sonucu ile PDF dosyanızda gezinebilirsiniz. Kopyalamak için metin seçebilir, dosya da metin arayabilirsiniz.

Bookmark-Yer İmi Yöneticisi: Yer imlerinizi eklemek için tıklayın, size okuma veya ek açıklama geçmişini yönetmenize yardımcı olur. Bookmark yönetim aracı tüm dosya üzerinde yer imlerini düzenlemenize olanak tanır.

iPad İçin PDF Okuyucu İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: iOS - 0 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status