iPhone İçin Mesire ve Piknik Yerleri Uygulaması İndir

iPhone, iPad İçin Mesire ve Piknik Yerleri Uygulaması İndir.

iPhone, iPad, iPod touch mobil cihazlar için çok güzel bir uygulama. Türkiye de ki mesire ve piknik yerlerini mobil cihazınızdan harite gösterimi ile bulmayı sağlayan ücretsiz bir uygulama.

Çevre ve Orman Bakanlığı sorumluluğu altındaki mesire ve piknik yerlerini listeleyen ve size en yakın yerleri harita üzerinde gösteren, bulunduğunuz yerden görsel ve yazılı olarak yol tarifi sunan özellikleri ile mükemmel bir uygulama.

Piknik yapmak isteyenlerin mobil cihazında bulunması gereken bir uygulama. Arabaya bindiniz ve size en yakın piknik yerini öğrenmek mi istiyorsunuz. Uygulamayı açın ve size en yakın piknik alanını bulun ve yol tarifi ile de yolunuzu şaşırmadan en kısa zamanda piknik yerine ulaşın.

iPhone İçin Mesire ve Piknik Yerleri Uygulaması İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: iOS - 0 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status