iPhone İçin ooVoo İndir: Görüntülü Konuşma, Çoklu Sohbet Programı

iPhone İçin ooVoo İndir: Görüntülü Konuşma, Çoklu Sohbet Programı

iPhone, iPad veya iPod touch mobil cihazları ile ücretsiz olarak görüntülü konuşma, video sohbet, video konferans programı. Ücretsiz olarak Apple iOS mobil cihazları üzerinden aynı anda en fazla 6 arkadaşınız ile video sohbet yapabilirsiniz. OoVoo kaliteli bir şekilde görüntülü aramalar yapabileceğiniz, mesajlaşarak en çok önem verdiğiniz kişilerle bağlantıda kalmanızı sağlayacak. Video sohbeti dünya genelindeki herkesle canlı olarak yayınlanabilir veya video, fotoğraf veya metin yoluyla mesajlar şeklinde de gönderebilir.

ÜCRETSİZ olarak 3G, 4G ve Wifi üzerinden görüntülü görüşme yapın!

Ücretsiz olarak bilgisayar, cep, mobil ile her yerden her zaman video sohbet edebilirsiniz. Çoklu sohbet ve video konferans özelliği ile 6 kişiye kadar ücretsiz görüntülü konuşma yapabilirsiniz. Her hangi bir sınırlama olmadan istediğiniz kadar görüntülü görüşmeler yapın.

iOS cihazlarınıza yükleyerek kullanacağınız program basit bir şekilde sevdikleriniz ile sohbet edebileceğiniz başarılı bir şekilde hizmet vermektedir.

ooVoo uygulaması iOS 9.3 veya üst sürümlerinde çalışır.

iPhone, iPad için ooVoo Uygulamasını İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Mobil - 5 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status