iPhone İçin Tango İndir: Görüntülü Konuşma Uygulaması

iPhone İçin Tango İndir: Mobil Görüntülü Konuşma Uygulaması

Apple iOS işletim sistemli iPhone, iPad mobil cihazları için ücretsiz bir görüntülü konuşma uygulaması. Tango uygulaması sayesinde iPhone, iPad mobil cihazlarınızdan arkadaşlarınız ile her hangi bir ücret ödemeden görüntülü konuşma yapabileceksiniz.

Tango uygulaması, kullanıcılardan her zaman olumlu sonuçlar aldı. Operatör tarifelerinden sıkıntı yaşayanlar için mükemmel bir uygulama. Ücretsiz olarak istediğiniz arkadaşınız ile görüntülü konuşma yapın.

iphone-icin-tango-indir-goruntulu-konusma-uygulamasi

Hatırlatmam gereken bir husus var ki, Tango ile ücretsiz konuşmak istiyorsanız, konuşma yapacağınız arkadaşlarınızda da Tango uygulamasının yüklü olması gerekir. Yani Tango uygulaması yüklü her kişi ile ücretsiz görüntülü konuşma yapabilirsiniz.

Tango uygulaması, iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPod touch ve iPad mobil cihazlarınız ile uyumlu çalışır.

Tango videosu:

iPhone İçin Tango İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Mobil - 2 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.

iPhone İçin Tango İndir: Görüntülü Konuşma Uygulaması (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. seferaydin dedi ki:

    görüntülü programı indiremiyorum

  2. sefera611 dedi ki:

    neden prakramı yükleyemiyorum

DMCA.com Protection Status