Windows Phone için KakaoTalk indir: Ücretsiz Sesli Görüşme ve Mesajlaşma

Windows Phone için KakaoTalk sesli görüşme ve mesajlaşma: KakaoTalk, arkadaş veya ailenizle sesli görüşme ve mesajlaşabileceğiniz, dünyada 90 milyondan fazla kişi tarafından kullanılan en popüler mesajlaşma uygulamalarından birisidir. Windows Phone, Android, iOS, Windows Phone ve BlackBerry platformlarının hepsinde kullanabilirsiniz. Windows Phone için arayüzü optimize edilen uygulamada kullanıcıların konforu düşünülmüş. Uygulamayı kullanmak için herhangi bir kayıt işlemi gerekli değil. Yapmanız gereken tek şey uygulamayı indirip tükledikten sonra telefon numaranızı girmek. Kullanımı oldukça basit olan uygulama ile benzer uygulamaların aksine grup görüşmelerinde kişi sayısı sınırı bulunmuyor.

Yüksek kaliteli HD ses özelliği ile güzel bir konuşma deneyimi yaşatan KakaoTalk, daha hızlı mesajlaşma imkanı sunmak için basit telsiz görevi de görüyor. Basit telsizi özelliği, tuşa basılı tutarak ses kaydedip yollayarak mesajınızı hızlı şekilde iletmenizi sağlıyor. Grup konuşmalarında yada tekli konuşmalarda hızlı bir şekilde metin, video ve fotoğraf paylaşımı yapabilirsiniz.

Uygulamanın sunduğu yüksek kaliteli HD ses özelliği ile yaptığınız görüşmelerin kalitesi gerçekten mükemmel. Ses kalitesinin yanı sıra konuşmalarda kullanabileceğiniz 250′den fazla ikon, uygulama için renkli temalar sayesinde arkadaşlarınızla görüşürken aynı zamanda eğlenebilirsiniz. Dosya paylaşım özelliği ile beğendiğiniz ve sevdiğiniz mesajları, videoları ve fotoğrafları yaptığınız görüşmelerde paylaşmanız mümkün. Yazışma ve görüşmelerinizin verilerini şifreleyerek koruyan programda telefon numaranızı kullanmadan KakaoTalk kimliğinizi kullanarak yeni kullanıcılarla tanışarak sohbet edebilirsiniz.

Boyut: 10 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Gereksinim: Windows Phone 7.5 ve üzeri

Download: KakaoTalk

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Mobil / Windows Phone - 268 viewsYorum Yazın

Selçuk Gönültaş

DMCA.com Protection Status