Windows Mobile SMS Programı: eBuddy XMS İndir

eBuddy XMS İndir: Windows Mobile İçin Ücretsiz, Bedava Mesajlaşma, SMS Uygulaması eBuddy XMS İndir: Windows Phone İçin Messenger. Windows Mobile SMS Programı, Windows Phone SMS App.

eBuddy herhangi bir uygulama yüklemeye gerek kalmadan birden çok sohbet müşterilerine erişmek için popüler bir hizmettir. eBuddy tarafından yayınlanan bir messenger uygulaması mevcut. eBuddy XMS resmi bir eBuddy uygulamasıdır. Bu uygulama ile, Windows Phone 7.5 kullanıcıları birbirlerine ücretsiz olarak mesajlaşabilecekler.

eBuddy XMS uygulamasının güzel bir özelliği ise Facebook arkadaşlarınızı almak için tarama yapar ve telefon numarası üzerinden kayıt olduktan sonra onlarla etkileşim kurabilirsiniz.

Başlamak için, eBuddy XMS uygulaması için yeni bir hesap oluşturmanız gerekir. Bunu yapmak için, adını ve telefon numarasını görüntülemeye girin. Uygulama girilen numaraya eBuddy XMS için aktivasyon kodunu içeren bir SMS gönderir. Uygulamaya bu kodu girin. eBuddy XMS, kendi kişi listesini doldurmak için kullanıcının adres defterindeki ve Facebook arkadaşlarını taramayı sunar. Elle eBuddy XMS de kişileri listenize eklemek için, alt çubuğunda ki ‘+’ düğmesine basın ve arkadaşınızın eBuddy kodu ya da telefon numarasını girin.

Şimdilik, eBuddy XMS resim eklerini desteklemiyor ama bu özelliği, gelecekteki bir güncelleştirme aracılığıyla uygulamaya eklenmesi bekleniyor. Mango telefon pazarı hub ile arayarak ya da linki aşağıda verilen web store ye tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.

eBuddy XMS İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Windows Phone - 46 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status