Windows Mobile İçin Tango İndir: Görüntülü Konuşma Uygulaması

Windows Phone İçin Tango İndir: Görüntülü Konuşma Uygulaması

Baktığınız insanlara seslenin, seslerini duyun ve en iyi kaliteyle yüzlerini özgürce görün. Tango, dünyanın dört bir yanındaki insanlarla nerede olursanız olun arkadaşlarınızla ve ailenizle bağlantı kuran, eğlenceli, kullanımı kolay, ücretsiz görüntülü görüşme servisidir.

Windows Phone mobil cihazları için ücretsiz bir görüntülü konuşma uygulaması. Tango uygulaması sayesinde Windows Mobile telefonlarından arkadaşlarınız ile her hangi bir ücret ödemeden görüntülü konuşma yapabileceksiniz.

Tango uygulaması, kullanıcılardan her zaman olumlu sonuçlar aldı. Operatör tarifelerinden sıkıntı yaşayanlar için mükemmel bir uygulama. Ücretsiz olarak istediğiniz arkadaşınız ile görüntülü konuşma yapın.

windows-mobile-icin-tango-indir-goruntulu-konusma-uygulamasi

Hatırlatmam gereken bir husus var ki, Tango ile ücretsiz konuşmak istiyorsanız, konuşma yapacağınız arkadaşlarınızda da Tango uygulamasının yüklü olması gerekir. Yani Tango uygulaması yüklü her kişi ile ücretsiz görüntülü konuşma yapabilirsiniz.

Ev dışında, ofiste olun fark etmez bu uygulama ile tüm çağrılarınızda Tango’yu kullanın çünkü konuşmanın sizi nereye götüreceğini asla bilemezsiniz. Uygulama ile sizde milyonlarca kullanıcı arasına katılabilirsiniz.

Tango videosu:

Windows Mobile İçin Tango İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Windows Phone - 0 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.

Windows Mobile İçin Tango İndir: Görüntülü Konuşma Uygulaması (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. hasan dedi ki:

    Slm

DMCA.com Protection Status