Windows Mobile İçin Tango İndir: Görüntülü Konuşma Uygulaması

Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Tango İndir: Görüntülü Konuşma Uygulaması

Windows Phone mobil cihazları için ücretsiz bir görüntülü konuşma uygulaması. Tango uygulaması sayesinde Windows Mobile telefonlarından arkadaşlarınız ile her hangi bir ücret ödemeden görüntülü konuşma yapabileceksiniz.

Tango uygulaması, kullanıcılardan her zaman olumlu sonuçlar aldı. Operatör tarifelerinden sıkıntı yaşayanlar için mükemmel bir uygulama. Ücretsiz olarak istediğiniz arkadaşınız ile görüntülü konuşma yapın.

windows-mobile-icin-tango-indir-goruntulu-konusma-uygulamasi

Hatırlatmam gereken bir husus var ki, Tango ile ücretsiz konuşmak istiyorsanız, konuşma yapacağınız arkadaşlarınızda da Tango uygulamasının yüklü olması gerekir. Yani Tango uygulaması yüklü her kişi ile ücretsiz görüntülü konuşma yapabilirsiniz.

Windows Mobile İçin Tango İndirBu Yazıyı Paylaş! Google+!

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.

Windows Mobile İçin Tango İndir: Görüntülü Konuşma Uygulaması (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. hasan diyor ki:

    Slm

DMCA.com Protection Status