Zomato Restoran Rehberi Uygulaması – (Android)

Android için Restoran Uygulaması (Zomato) İndir

Zomato bir restoran rehberi uygulamasıdır. Zomato sizlere yeme – içme yerleriyle ilgili bilgiler sunan, önerilerde bulunur. Zomato ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Uygulama size Hindistan, Birleşik Krallık (Londra, Machester, Edinburgh, Glasgow ve Birmingham), BAE (Dubai, Abu Dhabi, Sharjah), Filipinler (Manila), Güney Afrika (Johannesburg, Cape Town, Pretoria, Durban), Katar (Doha), Sri Lanka (Kolombo), Brezilya (São Paulo), Endonezya (Jakarta) ve Yeni Zellanda (Auckland, Wellington), Türkiye (İstanbul, Ankara) üzerinde 190.000’den fazla restoranın menü bilgisini, fotoğraflarını ve konum bilgilerini sağlar.

Zomato.com Android uygulaması ayrıca kullanıcıların mekanlar için verdiği puanları ve yorumları içerir. Zomato Android uygulamasına sahip cihazınız aracılığı ile konumlardan haberdar olur ve etrafınızda size en yakın ve en iyi olan restoranları önerir.

Zomato Özellikleri:

  1.  Konuma, mutfak türüne ve isme göre Restoran, Pub ve Barları arayabilirsiniz.
  2.  Zomato üzerinde Foodie’leri takip edip kişise yorumlara ulaşabilir ve sizinle aynı damak ve düşünceye sahip Foodiee’lerle bir araya gelebilirsiniz.
  3.  Şu anda açık” filtresini kullanarak belirlediğiniz zaman diliminde açık restoranlara ulaşabilirsiniz.
  4.  Canınız bir şey mi çekti? Aradığınızı Zomato’da bulun – 35 şehirde 190.000 restoranda sunulan 3 milyondan fazla yemeğe Zomato üzerinden arama yaparak ulaşabilirsiniz.
  5.  Sipariş vermek, dışarı çıkıp yemek yemek, dostlarla takılmak için; menülere, resimlere, yol tariflerine, iletişim bilgilerine ve seçtiğiniz restoran hakkında aradığınız diper tüm bilgilere göz atın.

NOT: Zomato’nun Boyutu ve Sürümleri cihazlara göre değişir.

Download: Zomato

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Android / Mobil - 63 viewsYorum Yazın

Selçuk Gönültaş

DMCA.com Protection Status