Android BLOOD & GLORY Oyunu İndir: Gladyatör Oyunu

Android BLOOD & GLORY Oyunu İndir: Gladyatör oyunu.

Spartacus dizisini hemen hemen herkes izlemiştir. Arena da kazanılan muhteşem zaferlerin hazzı herkesi büyülüyor. Spartacus dizisi ile Gladyatörlere olan ilgi de artmaya başladı. Artık oyunlar da etkilerini görebiliyoruz. BLOOD & GLORY oyunu da bunlardan birisi.

Android mobil cihazlar üzerinde oynayabileceğiniz mükemmel bir oyun. BLOOD & GLORY oyunu ile arenada Gladyatörler ile savaşın.

Arenada savaşın ve ölümüne bir mücadele ile kalabalıkları eğlendirin. Etkileyici HD görsel efektleri ile, savaşın tadını çıkarın.

Tüm kavga stilleri uygun hale getirilmiştir, öldürücü silah ve zırh, bıçaklar ve kalkanlar ve yıkıcı dual silahlar ile cephaneliği donatın. Nihai zafer için özel saldırılar ve kombinasyonları tamamlayın!

Gerçek bir şampiyon olun ve kusursuz bir şekilde turnuvalar kazanarak Yenilmez madalyasını kazanın.

BLOOD & GLORY oyunu Android 2.1 ve üst sürümlerinde çalışır.

BLOOD & GLORY Oyunu İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Oyun - 4 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status