Android Buz Devri Oyunu İndir – Ice Age Village

Ice Age Village oyunu Android 2.3 ve üzeri sürümlü tablet ve telefonlar için hazırlanmış olan Resmi Ice Age oyunudur. Sizde ücretsiz olarak indirip bu eğlenceli oyunu oynayabilirsiniz.

Scrat’ın zamanın başlangıcından bu yana peşinde olduğu lanetli meşe palamudu için sürdürdüğü çılgın takip dünyayı değiştiren sonuçları da beraberinde getirir: Manny, Diego ve Sid için tüm zamanların en harika macerasını tetikleyen kıtasal bir felaket. Bu karışıkların arasında Sid, aksi Büyükannesi ile bir araya gelirken grubumuz, onların evlerine dönmelerini engellemekte kararlı olan bir grup ayak takımı hayvandan oluşan deniz korsanlarıyla karşılaşır.

Oyunda ki baş kahramanımız Scrat‘ın (keskin dişli Sincap) en sevdiği meşe palamudu için çıktığı av, yerkabuğunu çatlatarak hayvanları hızla güvenli bir yer arayışına iter. Manny, Ellie, Diego ve Sid, yuvalarından olan arkadaşları için yeni bir köy kurmaya karar verir. Onlara bu kahramanca mücadelelerinde yardım et ve bunu yaparken karşılaşacağın eğlence ve sürprizlere hazırlan.

android-buz-devri-oyunu-indir-ice-age-village

Ice Age’in eşsiz dünyasına dalıp seni maceralar ve görevlerle yönlendirirlerken en sevdiğin karakterlerle etkileşime gir. Ayrıca oyunu oynamak için Gameloft LIVE ve Facebook arkadaşlarını davet etmeyi de unutma.

Ice Age Village Oyunun Özellikleri:

  •  Ücretsiz
  •  En güzel köyü kurmaya çalış
  •  Hayvan türlerine, harika binalara, eşsiz süslemelere ve çok daha fazlasına ulaşmak için seviye atla
  •  Ek görevler ve fazladan günlük zorluklarla köyünü aktivitelerle doldur
  •  Facebook arkadaşlarını davet et

Download: Ice Age Village

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Oyun - 171 viewsYorum Yazın

Selçuk Gönültaş

DMCA.com Protection Status