Android İçin Baseball Superstars® 2013 Oyunu İndir

Baseball Superstars oyunun 2013 güncellenmiş sürümü yayınlandı. Şimdi Android mobil cihazlarında bu oyunu oynayabilirsiniz. Mobil cihazınız için iyi bir beyzbol oyunu istiyorsanız Baseball Superstars en iyisi diyebiliriz.

Baseball Superstars oyununu oynarken keyif alacaksınız. Geliştirilmiş vuruş teknikleri ve hareketleri gerçek bir beyzbol oynarmış gibi hissedeceksiniz.

My Pitcher ve My Batter olmak üzere iki oynama modu mevcut. Oyunun en güzel taraflarından birisi de karşılıklı oynayabilmeniz. Arkadaşlarınızla rakip olun oynayın. Özellikle arkadaş ortamında oynarken çok keyifli oluyor. Rekabetin olması oyunu daha çok oynamanızı sağlıyor.

Beyzbol oynarken donma olmadan net ve canlı HD grafikler ile oynamanızı sağlıyor. Yeni zorlu ve ödüllendirici arayış sistemleri. Büyük puan kazanmak için komple görevler ve günlük görevler veriyor. Böylece daha çok puan kazanabilirsiniz.

İstatistiklerinizi artırmak ve büyük ödüller kazanmak için arkadaşlarınıza ve diğer oyunculara meydan okuyun!

Baseball Superstars® 2013 oyunu Android 2.3.3 ve üst sürümleri yüklü akıllı telefonunuzda rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Baseball Superstars® 2013 Oyunu İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Android / Mobil / Oyun - 44 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status