Android için Koşu Oyunu (Danger Dash)

Danger Dash, koşu oyunu sevenlerin heyecanla oynayacakları oyunlardan bir tanesi. Android akıllı cihazlarınız ile oynayabileceğiniz oyun ücretsiz olarak sunulan koşu oyunlarındandır. Gerçek bir maceraya hazır mısınız?

Danger Dash koşu oyununda yapmanı gereken peşinize düşen kötü kaplanlardan kaçarak kurtulmanız gerekiyor. Oyunun kahramanlarından Chuck Ace, maceracı kız Miranda Rose veya güçlü Esen Rüzgar’dan birisini seçerek koşmaya başla ve hediyeleri topla. Gerçek bir maceracı olmak için görevleri tamamla, tehlikelerden kaç. Ormanın içinde koş, kayıp şehirde engelleri aşıp hayatta kal ve gizemli tapınakta tatlı canını kurtar. Ancak gerçek bir koşucu bunu başarabilir.

Yabani engellerin yanından süper hızla geç, sütunların veya kırık ağaçların üstünden sıçra ve hayatını kurtarmak için tehlikeli tuzakların altından hızlıca kay. Dirilten Ankh, Kaplan veya Orman Ateşi yükseltmelerini kullanarak güçlen, hızını artır, yeni seviyeler aç ve yeteneklerini yükselt.

Çevrim içi lider panolarında kendi sıralamanı ve arkadaşlarının skorlarını takip et. Hız limitlerini zorlamaktan korkmayan, zafer için tehlikeye koşarak giden gerçek koşucular için yapılmış bir oyun. Oyunu oynayabilmeniz için 2.3 ve üzeri Android sürümüne ihtiyaç duyulmaktadır.

Danger Dash İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Oyun - 120 viewsYorum Yazın

Selçuk Gönültaş

DMCA.com Protection Status