Android için Riptide GP2 Yarış Oyunu İndir

Riptide GP2 yarış oyunu indir: Riptide GP2 çevrimiçi çok oyunculu yarışlar, yükseltilebilir hidro jetler ve biniciler, gelişmiş grafikler, yepyeni bir kariyer modu ve yeni hileler düzinelerce yepyeni bir dublör sistemi ile, aşırı hız her şeyi başladı. Dinamik ve interaktif su yüzeyi boyunca fütüristik parça etrafında yarış roket motorlu hidro jetler sahip, Riptide GP2 hızlı, eğlenceli ve görsel olarak çarpıcı yarış deneyimi sunuyor.

Dünyadaki arkadaşlarınız veya diğer oyuncular ile 4 yönlü çevrimiçi savaşlarda yeteneklerinizi ve özel olarak ayarlanmış hidro jetinizi gösterebileceğiniz yarışlara katılın. Heyecanlı VR Challenge modunda arkadaşlarınızın en iyi zamanlarına karşı yarışın.

Hidro jetinizi yükseltmek, yeni araçların kilidini açmak ve yarışçının performansını arttırmak için Sıcak Tur, Eleme ve Serbest Stil gibi çeşitli oyun modlarında oynayın. 9 güçlü yeni hidro jeti toplayın ve rekabetinizde önemli bir yer tutmak için performans ve renklerini yükseltin.

Riptide GP2, dinamik ve etkileşimli bir su yüzeyi üzerinde fütüristik parçalar etrafında yarışan roketle çalışan hidrolik jetleri içeren, hızlı, eğlenceli ve görsel olarak çarpıcı bir yarış deneyimi sunar.

Boyut: 46 MB

Gereken Android Sürümü: 2.3 ve üzeri

Riptide GP2 Yarış Oyunu İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Oyun - 15 viewsYorum Yazın

Selçuk Gönültaş

DMCA.com Protection Status