Android İçin Royal Revolt İndir – Kale Fethetme Oyunu (Strateji, Aksiyon)

Royal Revolt, Android kullanıcıları (Telefon –  Tablet) için geliştirilmiş olan bir strateji oyunudur. Ücretsiz olan bu oyun aksiyon ve strateji öğelerini başarılı bir şekilde birleştirip ortaya çıkarıyor. Kale savunma oyunlarının aksine amacınız göreviniz kale fethetmektir.

Prens olan kahramanın kral babası tarafından savaş büyüsü öğrenmesi için beceriksiz aristokratların eğitildiği Bogsmarts büyü okuluna gönderilmesiyle başlıyor. Prens eğitimine bu okulda devam ederken babası hayatını kaybeder ve krallık halaları ve amcaları tarafından paylaşılır. Prensin görevi ise ordu kurarak krallığı geri almaktır.

Üç boyutlu grafiklere sahip oyunumuz kolay dokunmatik kontrolleri sayesinde sürükleyicilik kazanmaktadır. Dokunuşlarımızla yönettiğimiz birliklerimizi özel büyülerimiz ile desteklemeliyiz. Dilersek düşmanlarımızı bu büyüler ile şaşırtabilir, direkt hasar verebilir ya da birliklerimizi iyileştirebiliriz. Rpg öğeleri taşıyan oyunda birliklerimizi kazandığımız altınlarla seviye seviye güçlendirebilmekteyiz. Oyunda fethetmemiz gereken 58 adet kale bizi beklemekte.

Royal Revolt!’ta yer alan Türkçe desteği oyuna artı puan kazandırmaktadır. Oyun eğlenceli oynanışı, sürükleyici yapısı ve hoş grafikleri ile denenmeyi hakediyor.

Boyut: 311 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Mevcut Sürüm: 1.6.1

Gereken Android Sürümü: 2.2  ve üzeri

Download: Royal Revolt İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Oyun - 41 viewsYorum Yazın

Selçuk Gönültaş

DMCA.com Protection Status