Android İçin Top Girl Oyunu İndir – Kızlar İçin Ücretsiz Oyun

Android İçin Top Girl Oyunu İndir.

Kızlar için çok eğlenceli bir oyun. Evet sevgili hanımlar alışveriş ve moda bağımlı mısınız? Süper model olmak mı istiyorsunuz?

Top Girl oyunu ile 600 den fazla eşssiz ayakkabı, çanta, aksesuar ve giysilere göz atın. 250 den fazla beğendiğiniz çocuklarla flört edin. Modellik kariyerinizi süsleyin. Muhteşem partilere ve kulüplere gidin. Bu gibi bir çok şey yaparak top model olduğunuzu gösterin.

Yapmanız gereken kıyafetler oluşturmak, yeni erkek arkadaşınız ile eğlenmeye gidin. Erkek arkadaşınız ile tüm özel anılarınızın fotoğrafını çekin. Çılgın kızlar bu oyun tam sizlik hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Top Girl ücretsiz oyununu Android mobil cihazınıza yükleyerek sıkıntı çektiğiniz zamanlarda keyfinizi yerine getirin.

 
 

Top Girl ücretsiz oyunu Android 2.2 ve üst sürümleri ile uyumludur.

Android İçin Top Girl Oyunu İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Oyun - 289 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status