Android Subway Surfers Oyunu İndir – Ücretsiz

Android mobil cihazınız için ücretsiz kaliteli bir oyun daha.

Android Temple Run 2 oyununa benzer bir mantıkla geliştirilen bu ücretsiz oyun ile eğlenceli bir zaman geçirebilirsiniz.

Subway Surfers oyununda tren rayları, vagonları arasında güzel bir macera yaşayacaksınız. Tren vagonlarını boyamaya çalışırken görevli tarafından farkediliyorsunuz ve macera başlıyor. Görevli ve görevlinin köpeği peşinize düşüyor, sizde koşmaya başlıyorsunuz.

Oyunda amacınız yolda ki altınları almak. Ayakkabı, mıknatıs, hızlandırma ve uçmanızı sağlayan yardımcı araçları kaçırmayın. Hediye kutusu içerisinden altın ve diğer oyuncuların araçları çıkabiliyor.

android subway surfers oyunu

Altınlarınızı hediyelerin kullanım süresini artırma da kullanmayı da unutmayın.

Ücretsiz oyunları içerisinde en popüler oyunlardan biridir. Tamamen ücretsizdir. Fazla rahatsız eden reklamlar da yok. Keyif alacağınızı düşünüyorum.

Bende oyunu denedim ve hala oynuyorum. Canım sıkıldığı zaman açıyorum ve keyifle oynuyorum. Tavsiye ederim.

Subway Surfers oyunu Android 2.3.3 ve üst sürümlerinde çalışır.

Oyunu İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Android / Oyun - 2 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.

Android Subway Surfers Oyunu İndir – Ücretsiz (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. ilginc dedi ki:

    bunda satın alınan mıknatıs nasıl kullanılıyor yanı kaykay gelmesı ıcın ıkı kere ekrana tıklıyoruz mıknatıs ıcın ne yapmalıyız

DMCA.com Protection Status