Çılgın Tarla 3: Amerikan Pastası İndir: Türkçe PC Oyunu

Çılgın Tarla 3: Amerikan Pastası İndir: Türkçe PC Oyunu.

Çılgın Tarla 3: Amerikan Pastası oyunu FarmVille benzeri bir oyundur. Tabi ki PC oyunu olarak oynamanın ayrı bir zevki vardır. Kaliteli görsel efektleri ile ürün yetiştirme oyunu oynamak isteyenlerin zevk alacağı güzel bir oyun.

Çılgın Tarla 3’ün cesur yıldızı Scarlett’e tarlasında robotları kullanırken sen de katıl. Ürünlerini yetiştirirken, hayvanlarını beslerken, ürünlerini toplarken ve ürün üretirken en son teknolojinin avantajlarını kullanmayı sürdürebilecek misin? Tabii ki sürdürebilirsin! Bu görevleri yaparken sadece matrak animasyonların dikkatini dağıtmasına izin verme. 90 yeni level ile birlikte daha önce hiç görülmemiş karakterler, binalar ve zorlu maceralarla donatılmış Çılgın Tarla 3: Amerikan Pastası sana bir yığın eğlence sunuyor!

Çılgın Tarla 3 Oyunun Özellikleri

  • 90 yeni level
  • Yeni karakterler
  • Yeni binalar
  • Sınırsız oyun süresi
  • Daha önce görülmemiş Sonsuz Mod

Oyundan Görüntüler

Çılgın Tarla 3: Amerikan Pastası İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Oyun - 0 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.

Çılgın Tarla 3: Amerikan Pastası İndir: Türkçe PC Oyunu (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. batuhan dedi ki:

    off süreli yhaaaa

DMCA.com Protection Status