DOOORS – Bulmaca Oyunu (Android)

Android için Zeka Bulmaca Oyunu İndir – DOOORS

DOOORS, bir bulmaca oyundur. Zekasına güvenen herkesi bekliyor. Oyun ücretsiz olarak sunulmaktadır. Oyunu oynayan kullanıcıların yorumlarından oyunun epey bir eğlenceli olduğu anlaşılıyor.

DOOORS, Android platformun da bulunan en iyi zeka oyunlarından bir tanesidir. Oyunca ki amacınız odalar içerisindeki gizlenmiş öğeleri bularak ve şifreleri çözerek ilerleyebileceğiniz bir bulmaca oyunudur. Benzer odadan kaçış oyunlarından farklı olarak tek bir oda içerisinde geçen oyun, şifre çözmeyi sevenler için ideal.

DOOORS - Bulmaca Oyunu (Android)

Tek bir oda içerisindeki tüm gizli öğeleri toplayarak kapıyı açmak. Size verilen ipuçları bölümleri geçmenizde büyük rol oynasa da herşey göründüğü kadar kolay değil. Bölümleri geçmek için kimi zaman mobil cihazınızı sallayacak, kimi zaman yan yatıracak, kimi zaman da ne yapacağınızı şaşıracaksınız.

Oyunu eğlenceli kılan ise, benzer odadan kaçış türündeki oyunlardaki gibi ekrandan ekrana atlamamanız. Tek bir oda, gizli öğeler ve çözülmesi gereken şifre.

Otomatik kaydetme özelliği bulunan oyunda geçtiğiniz tüm bölümleri seçip bir kere daha oynayabiliyorsunuz. Şifreleri çözerek ilerlediğiniz oyunda 70’den fazla birbirinden zorlu bölüm sizleri bekliyor.

Boyut: 22M

Gereken Android sürümü: 2.2 ve üzeri

Lisans: Ücretsiz

Download: DOOORS

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Oyun - 233 viewsYorum Yazın

Selçuk Gönültaş

DMCA.com Protection Status