Doors – Bulmaca Oyunu (Windows Phone)

Doors, zorlu bulmaca oyunlarını sevenler için harika bir zeka oyunudur. Android, İOS ve Windows Phone platformlarında yer alan en iyi zeka oyunlarından bir tanesidir. Oyun ücretsiz olarak sunulmaktadır. Mükemmel tasarlanmış odaların dört bir köşesine çok iyi gizlenmiş öğeleri kullanarak ilerlediğiniz oyunda, kapıları açmak göründüğü kadar kolay değil.

Oyunda gizli öğelerin tümünü keşfederek odaların kapısını açmak. Kapıların üstündeki simgeler, bölümü geçmenizde önemli bir rol oynasa da kapıları açmak her bölümde giderek zorlaşıyor. Kimi bölümde cihazınızı sağa sola sallamanız, kimi bölümde ters çevirmeniz, kimi bölümlerde ise yan yatırmanız gerekecek. Bu da oyunun en eğlenceli yanı diyelebilirim. Zira bu işlemleri yapmadan bölümü geçmeniz imkansız.

Doors - Bulmaca Oyunu (Windows Phone)

Oyunun zorluk seviyesi ise, ne çok zor ne çok kolay olarak ayarlanmış. Bazı bölümleri kolayca geçebiliyorsunuz ancak bazı bölümlerde ciddi anlamda üzerinde düşünmeniz gerekiyor. Geçtiğiniz bölümleri size sormadan otomatik olarak kaydeden oyundaki bölüm sayısı da oldukça yeterli.

Zekasına güvenenler için oldukça ideal oyunlardan bir tanesidir. İyi eğlenceler.

Boyut: 21 MB

Lisans: Ücretsiz

Şunlarla çalışır: Windows Phone 8 – Windows Phone 7.5

Download: Doors

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Oyun - 288 viewsYorum Yazın

Selçuk Gönültaş

DMCA.com Protection Status