Fruit Swipe – Meyveli Bulamaca Oyunu (Android)

Android için Bulamaca Oyunu İndir – Fruit Swipe

Fruit Swipe, Android kullanıcıları için geliştirilmiş olan bulmaca oyunlarından bir tanesidir. Oyun klasik bulmaca oyunları gibi oynanıyor ama farkı oyunu meyveler oluşturuyor. Yapmanız gereken çok basit. 3 adet meyveyi bir araya getirin ve patlatın. Oyunu Android tablet ve telefonlarınız da ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Özellikle çocuklar ve hala içinde çocukluk hissi bulunanlar için oldukça ideal ve eğlenceli bir yapıya sahip. Eğlenceli vakitler geçireceğinize eminim. Oyun bölüm bölümdür. Ekrana gelen meyveleri temizlemeli ve bölümleri bu şekilde geçmelisiniz.

Fruit Swipe - Meyveli Bulamaca Oyunu (Android)

Yeni ve etkileyici oyun yapısı ile birlikte Fruit Swipe, bir süre oynayarak keyifli vakit geçirebileceğiniz uygulamalar arasında yer alıyor. Diğer oyunlardan farklı herhangi birşey sunmamasına rağmen bulmaca sever oyuncuların severek oynayabileceği bir oyun olan Fruit Swipe ile saatlerce sıkılmadan bulmaca çözebilirsiniz.

Oyun içerisinde bulunan 200’den fazla bölüm içerisinde zorluk gittikçe artmaktadır. Ayrıca oyun içinde performansınızı arttırabileceğiniz ekstra güçlendirici özellikler mevcut. Bu özellikleri 3’den çok aynı meyveyi bir araya getirdiğinizde kazanabiliyorsunuz.

Boyut: 3,5 M

Gereken Android Sürümü: 2.2 ve üzeri

Download: Fruit Swipe

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Oyun - 183 viewsYorum Yazın

Selçuk Gönültaş

DMCA.com Protection Status