iPhone, iPad, iPod İçin Kelime Oyunu İndir: Ücretsiz, Bedava

iPhone, iPad, iPod touch İçin Kelime Oyunu İndir: Ücretsiz, Bedava.

Apple iOS işletim sistemine sahip iPhone, iPad, iPod touch mobil cihazlarınız için ücretsiz kelime oyunu.

Televizyonlarda görmeye alıştığımız ve kelime oyunu artık mobil cihazınızda. Kelime oyununu seven bir çok insan vardır. Televizyonda çıktığı zaman hemen kelimeleri bulmaya çalışırız. Artık televizyonda izlemek yerine, bu kelime oyunu uygulamasını mobil cihazınıza yükleyerek canınız sıkıldığı zaman her an açabilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Kelime bilgisine güvenenler ne duruyorsunuz hemen yükleyin ve oynamaya başlayın.

Size verilen 4 dakikalık süre içinde sırasıyla ikişerli olarak gelen 4,5,6,7,8,9 ve 10 basamaklı kelimeleri verilen açıklamaya göre en kısa sürede doğru tahmin edin, harf sayısıyla orantılı olarak doğru bildiğiniz kelimelerden puanlar kazanın.

Eğer sorulan kelimeyi bilemeyeceğinizi düşünüyorsanız “Harf Al” diyerek tahmin şansınızı arttırabilirsiniz. Ancak kelimenin rastgele bir yerinden gelecek bu yardımcı harfin kaybedeceğiniz 100 puan değerinde olduğunu unutmayın. Bu yüzden size tavsiyemiz bu yardımcı harfi kelimeyi iyice sorgulamadan kullanmamanız.

Kelime oyunda puanlarınız açılmamış her harf için 100’er puan olarak hanenizde birikiyor. Kelime oyunda zamana karşı yarıştığınızı asla unutmayın. Hedefiniz en kısa sürede, en az harf yardımıyla doğru cevabı verebilmek. Oyun sonunda sizinle aynı puanlara sahip rakiplerinizin önüne oyun sonunda kalan dakikalarınızla geçebilirsiniz.

Kelime Oyunu’nu yükledikten sonra tekrar dilediğiniz kadar oynayabilir, puanlarınızı geliştirebilirsiniz. Oyunun sonunda beğendiğiniz bir puanınızla yarışmaya katılıp günün, haftanın ya da ayın birincisi olabilmek için şansını deneyebilirsiniz.

Kelime Oyunu’nda Ekstra Kelime Paketi ile yepyeni 700 kelimeyle, Kelime Oyunu eğlencesine ara vermeden devam edebilirsiniz.

Ücretsiz Kelime Oyunu iOS 3.2 ve üst sürümleri yüklü iPhone, iPad, iPod touch mobil cihazlarında çalışır.

Kelime Oyunu İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Oyun - 0 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status