iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Bucketz (Kovalar) Oyunu İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Bucketz oyunu bir yılı aşkın bir süren çalışmalardan sonra hazırlanan bir fizik ve denge oyunudur. Oyun pazarına sürülmeden önce Yeni Zelenda’da test aşamasında ilk üç oyun arasında yer alan Bucketz 26 Temmuz’da App Store’da yayına girdi. Bucketz (Kovalar), iphone, ipod touch ve ipad lerde oynanabiliyor. Ayrıca Apple’ın son olarak çıkarttığı Yeni iPad’in Retina özelliğini de barındırıyor.

Bucketz (Kovalar) Fizik ve Denge Oyunu

Fizik kurallarının yaşama uyarlanmış eğlenceli bir versiyonu olan oyunda, karakterleri renkleri kadar farklı 9 kovanın (bucketz) macerasına katılan oyuncular, bir yandan ekranda uçan yüzlerce nesneyi dengeli bir şekilde istiflerken diger yandan gittikce artan zorluklarla mücadele edecekler.

Bilardo toplarından meyvalara,  micro organizmalardan gezegenlere kadar uzanan bu objeleri kovalarınıza (bucketz) atmak işin sadece ufak bir kısmı. Oyunda kovaları kaçırmaya calışan uzaylılardan, içinden ne çıkacağı belirsiz hediye paketlerine, görüş mesafesini yok eden sis bombalarından, ekranda ne varsa içine çekebilecek kara deliklere kadar türlü zorlukla da mücadele etmek gerekiyor.

Uygulamayı indirBu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Oyun - Yorum Yazın

Selçuk Gönültaş

DMCA.com Protection Status