iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Candy Crush Saga – Ücretsiz Bulmaca Oyunu

Candy Crush Saga, hem Facebook üzerinden hem de normal akıllı telefon meodellerine indirilerek oynanabilen oldukça eğlenceli bir oyundur. Oyun telefona indirilerek oynanabiliyor ancak oyunda belli seviyelere gelindiğin de kilit açmak için Facebook’daki arkadaşlarınızdan yardım almak zorundasınız.

Oyun oldukça eğlenceli, ancak bazı seviyelere geldiğinizde geçilmesi oldukça uğraştırıp kafa yorabiliyor. Oyunda 5 adet canınız bulunmakta. Bu canlar bitene kadar oyunu oynayabilir, ancak bittikten sonra arkadaşlarınızdan can isteyebilir yada canlarınızın tamamlanması için süre beklemek zorundasınız. Oyun yüzlerce bölümden oluşmaktadır. Oyun ücretsiz olarak sunulmaktadır. Oyunun içeriği hakkında detaylı bilgiye oyunu oynadıkça ulaşacaksınız.

NOT: Eğer oyunda canınızın hiç bitmesini istemiyor, ondan bundan can istemek zorunda kalmak istemiyor iseniz eklenti kodları mevcut.

candy-crush-saga-indir-ios

Kendimde bu oyunu oynuyorum. Ancak ondan bundan can istemekten yoruldum ve bir eklenti ile her şeyi çözdüm. Eklentiyi yükledikten sonra canınız hep 99’da kalıyor ve rahat ediyorsunuz. Eklenti konusunda yardım isteyen olursa yorum bölümünden yazabilir.

İyi eğlenceler…

Candy Crush Saga oyunu iOS 5.0 ve üzeri sürümlerinde çalışır.

Candy Crush Saga Oyunu İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Oyun - 158 viewsYorum Yazın

Selçuk Gönültaş

DMCA.com Protection Status