Konuşan Kedi My Talking Tom Oyunu (Windows Phone)

My Talking Tom, Android ve İOS platformlarında oldukça popüler olan uygulamalardan bir tanesidir. Bu uygulama şimdi de Windows Phone için yayınlandı. Oldukça eğlenceli bir oyundur. Oyun ücretsiz olarak sunulmaktadır. Türkçe dil desteği mevcuttur.

Bebek Tom‘u evlat edin. Onu besle, onunla oyna ve sevimli küçük bir kedicikten yetişkin bir Tom olana kadar büyüt. Çok çeşitli kürk renkleri, şapkalar ve gözlükler arasından seçim yaparak onu dilediğin şekilde süsle. Hatta evini bile dekore edebilir, sıcak bir ortam yaratabilirsin. Konuşan Tom’la daha öncekinden çok farklı bir şekilde oyna ve onun günlük hayatının bir parçası olmasının keyfini çıkar. Orijinal Konuşan Tom uygulamaları 500 milyondan fazla kez indirildi ve 140 ülkede 1 numara oldu.

Kendi Tom’unu büyüt: Oyunlar oyna, sevdiği yiyeceklerle besle ve yatır. Gerçek duyguların tadını çıkar: Tom mutlu, aç, uykulu ve sıkılgan olabilir. Duyguları onunla nasıl oynadığına göre değişecek. Yaratıcılığını ortaya çıkar: Binlerce kürk, giysi ve mobilya arasından seçim yaparak kendi Tom’unu yarat. İlerledikçe ödül kazan: 9 farklı evre ve 50 seviye boyunca ilerlerken, yeni öğelerin ve jetonların kilidini açarak Tom’un büyümesine yardım et. Tom’la iletişim kur: onunla konuş. Tom hala söylediğin her şeyi tekrarlayabiliyor. Dürt, okşa, gıdıkla ve nasıl tepki verdiğini izle.

Boyut: 27 MB

Gereklilik: Windows Phone 8

Dil: Türkçe

Lisans: Ücretsiz

Download: My Talking Tom

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Oyun - 282 viewsYorum Yazın

Selçuk Gönültaş

DMCA.com Protection Status