Legends of Atlantis: Exodus Oyunu İndir – Türkçe PC Oyunu

Legends of Atlantis: Exodus Oyunu İndir – Türkçe PC Oyunu

PC için kaliteli ve heyecanlı bir oyun oynamak isteyenler için çok kaliteli bir oyun. Kaliteli grafikleri ile oyun zevkinizi artıracak.

Atlantis yıkımın eşiğinde, onu kurtarmak için tek güç sende! Kapalı yolları aç, mağaraları keşfet, hırsızlarla ve canavarlarla savaş, kaynakları bul ve biriktir, tuzağa düşmüş insanları kurtarmak için çabala.

50 bölümden fazla heyecan veren 5 yüksek çözünürlüklü mekanlarda ve verilen süre içersinde her şeyi tamamlamak için özel bonus aşamalarında ve öncelikli çoklu hedeflerde ilerle! Oynarken değişiklik istediğinde, renkli saklı nesne ve üçlü eşleştirme mini oyunlarını oyna. Çok geç olmadan Atlantis’i kurtar!

Legends of Atlantis: Exodus Oyunun Özellikleri

  • 50’den fazla zaman yönetimi bölümleri
  • Mükemmel güçlendirmeler ve bonuslar
  • Beş yüksek çözünürlüklü mekan
  • Saklı Nesne Oyunları ve üçlü eşleştirmeli mini oyunlar
  • Komik Atlantisli karakterler

Oyundan Görüntüler:

Legends of Atlantis: Exodus Oyunu İndir 

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Oyun - 1 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status